
Багатофункціональний дитячий синтезатор на 44 клавіші з мікрофоном та зарядкою Union Group 3738 Чорний
Продавець: Velotrend
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 3738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Багатофункціональний дитячий синтезатор на 44 клавіші з мікрофоном та зарядкою Union Group 3738 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 750 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Синтезатор |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-03
Переваги
Ввічливий продавець2025-12-02
Дякую. Товар прибув швидко.,все гаразд.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-23
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності