
Багатофункціональний садовий інструмент для видалення бур'янів з 6 зубцями / Садова мотика з нержавіючої сталі
Продавець: HUGO
213,38 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234578915
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Багатофункціональний садовий інструмент для видалення бур'янів з 6 зубцями / Садова мотика з нержавіючої сталі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип инструмента | Корнеудалитель |
| Материал рабочей части | Металл |
| Ширина рабочей части | 60 мм |
| Длина рукоятки | 360 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Вес | 0.19 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27