
Багатоярусна етажерка на колесах, 3 полиці, 70x36x24см, Біла / Рухома поличка для кухні та ванної
Продавець: HUGO
550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 23457669701
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Багатоярусна етажерка на колесах, 3 полиці, 70x36x24см, Біла / Рухома поличка для кухні та ванної». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 700 мм |
| Глубина этажерки | 240 мм |
| Количество ярусов этажерки | 3 |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Корпус (каркас) этажерки | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Белый |
| Ширина этажерки | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-18
