
Барбекю гриль з кришкою SR-42 (38х26см) / Портативний мангал для дому / Компактний гриль-барбекю
Продавець: HUGO
1 259,3 ₴1 799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234580191
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Барбекю гриль з кришкою SR-42 (38х26см) / Портативний мангал для дому / Компактний гриль-барбекю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 3 кг |
| Длина | 260 мм |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Материал корпуса | Сталь |
| Регулируемая высота решетки-гриль | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-31
Переваги
Товар не відправили