
Басейн круглий каркасний Intex 28202 з фільтр-насосом 305х76 см на 4485 л
Продавець: Kanctovar
4 795 ₴6 839 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: ВВ28202
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн круглий каркасний Intex 28202 з фільтр-насосом 305х76 см на 4485 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Длина | 305 см |
| Объем | 4485 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 305 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили




