
Бензиновий генератор Luotian 4600 на 4,5 кВт з мідною обмоткою зі стартером
Продавець: Kanctovar
14 200 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 4600starter
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Бензиновий генератор Luotian 4600 на 4,5 кВт з мідною обмоткою зі стартером». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Бензиновий генератор Luotian R4500 на 4,5 кВт однофазний мідна обмотка

Бензиновий генератор Luotian R4500А, однофазний 220 V, 50 Hz, 4000 W мідна обмотка

Бензиновий генератор Luotian R4500, однофазний 220 V, 50 Hz, 4000 W мідна обмотка

Бензиновий генератор Luotian R3800, однофазний 220 V, 50 Hz, 3200 W мідна обмотка
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Luotian |
| Страна производитель | Турция |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Вес | 45 кг |
| Время непрерывной работы | 12 час |
| Высота | 430 мм |
| Датчик уровня масла | Да |
| Длина | 450 мм |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защитный кожух | Нет |
| Конструкция | Портативная |
| Максимальная мощность | 4.5 кВт |
| Наличие вольтметра | Да |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 4 кВт |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.8 л |
| Потребление топлива | 0.7 л/ч |
| Режим работы | Непрерывный |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Ручка для переноса | Да |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Состояние | Новое |
| Степень автоматизации | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Уровень шума | 7.68 дБ |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 610 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2023-10-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-09-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2023-09-19
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Товар був у наявності2023-09-17
2023-09-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-12
Переваги
Швидко зв'язались2023-09-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


