
Бензиновий генератор Luotian R3800, однофазний 220 V, 50 Hz, 3200 W мідна обмотка
Продавець: Kanctovar
11 601 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: R3800
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бензиновий генератор Luotian R3800, однофазний 220 V, 50 Hz, 3200 W мідна обмотка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Бензиновий генератор Luotian 4600 на 4,5 кВт з мідною обмоткою зі стартером

Бензиновий генератор Luotian R4500 на 4,5 кВт однофазний мідна обмотка

Бензиновий генератор Luotian R4500А, однофазний 220 V, 50 Hz, 4000 W мідна обмотка

Бензиновий генератор Luotian R4500, однофазний 220 V, 50 Hz, 4000 W мідна обмотка
📋 Технічні характеристики
| Вес | 40 кг |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Длина | 610 мм |
| Производитель | Luotian |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Конструкция | Стационарная |
| Тип топлива | Бензин |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время непрерывной работы | 11 час |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Количество фаз | 1 |
| Полная мощность | 5 кВА |
| Уровень шума | 7.68 дБ |
| Ручка для переноса | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Количество цилиндров | 1 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Потребление топлива | 0.7 л/ч |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


