
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Geemy GM-6005 тример для волосся, бороди та вусів
Продавець: Харизма
535 ₴625 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 01450
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 15 відгуків покупців для «Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Geemy GM-6005 тример для волосся, бороди та вусів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005

Бездротова акумуляторна машинка для стриження собак і кішок VGR V-098 тиха з 4 насадками

Професійна бездротова акумуляторна машинка для стриження собак Kemei KM-CW10

Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-695 Salon series зі змінними насадками 3-18 мм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Титан |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина лезвия | 42 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (15)
2025-06-15
Переваги
Гарне обслуговування2025-06-15
Переваги
Швидко відправили2025-05-22
2025-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-12-09
2024-12-04
2024-10-21
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-09-28
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-28
2024-08-05
2024-07-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності