
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-695 Salon series зі змінними насадками 3-18 мм
Продавець: Харизма
1 249 ₴1 339 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Х-V-695
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-695 Salon series зі змінними насадками 3-18 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Geemy GM-6005 тример для волосся, бороди та вусів

Бездротова акумуляторна машинка для стриження собак і кішок VGR V-098 тиха з 4 насадками

Бездротова акумуляторна машинка для видалення ковтунців Gemei GM-231

Професійна бездротова акумуляторна машинка для стриження собак Kemei KM-CW10
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Керамика |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Скорость мотора | 7000 об/мин |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-23
бомба
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-04-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності