
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-105 тример для бороди та вусів із насадками
Незалежний AI-аналіз 18 відгуків покупців для «Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-105 тример для бороди та вусів із насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Geemy GM-6005 тример для волосся, бороди та вусів

Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005

Бездротова акумуляторна машинка для стриження собак і кішок VGR V-098 тиха з 4 насадками

Професійна бездротова акумуляторна машинка для стриження собак Kemei KM-CW10
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 5 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 5 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 15 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Бритвенная насадка | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
💬 Відгуки покупців (18)
Хоча з продавцем особисто не спілкувалися , проте швидко відправили. Товар повністю відповідає опису. Думаю , ця бритва підійде чоловікам , які мають бороду і тим , кому 50 + (бо з роками треба вже доглядати за тим , що зайве росте у вухах і носі ). Бритва має багато насадок і функцій для гоління і підстригання . Сьогодні випробували, все гарно працює , чоловік задоволений.
Хороший тример за розумні гроші! Доволі таки хороша комплектація
Все чудово, якісно, швидко, магазин рекомендую!!!!
Продавець відповідальний ,ввічливий ! товар просто супер залишились у захваті від покупки !