
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005
Продавець: Onlylee
549 ₴619 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: О-1067
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся зі змінними насадками Geemy GM-6005». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся Geemy GM-6005 тример для волосся, бороди та вусів

Бездротова акумуляторна машинка для стриження собак і кішок VGR V-098 тиха з 4 насадками

Бездротова акумуляторна машинка для видалення ковтунців Gemei GM-231

Професійна бездротова акумуляторна машинка для стриження собак Kemei KM-CW10
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-03-20
Доброго дня! Вибачте, але я помилково обрала не той товар.
Переваги
Швидко відправили2025-12-13
Швидко відправили . Дякую.
Переваги
Ввічливий продавець2025-10-30
2025-09-20
Переваги
Ввічливий продавець2025-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-11
2024-10-11
Дякую за вашу оперативність. Дуже швидко прийшло замовлення. Машинка для стрижки працює добре, я задоволена на всі 100%.
2024-09-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-08-31
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-07-17