
Бездротовий акумуляторний USB паяльник 8Вт 5В 900мА з регулюванням температури з трьома жалами
Продавець: ТехноКот
479 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: M55
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бездротовий акумуляторний USB паяльник 8Вт 5В 900мА з регулюванням температури з трьома жалами». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Максимальная температура жала | 450 град. |
| Минимальная температура жала | 100 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Вес | 0.1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 40 мм |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-18
Все добре працює нормально! Тільки що акумулятор держе мало
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-19
Професійна консультація
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




