
Бездротовий пилосос для чищення матраца від кліщів з УФ-лампою, USB, AND XL-1051 / Компактний пилосос
Продавець: HUGO
595 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234577763
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий пилосос для чищення матраца від кліщів з УФ-лампою, USB, AND XL-1051 / Компактний пилосос». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Бездротовий пилосос з комплектом з 9 насадок, зарядка від USB, модель HL-138 / Бездротовий пилосос для машини / Пилосос ручний

Бездротовий пилосос для видалення кліщів MITE REMOVER, 300 Вт / Акумуляторний пилосос

Автомобільний пилосос 120Вт, 2000 мАг від USB / Бездротовий пилосос для машини / Ручний пилосос

Пилосос автомобільний з різними насадками Vacuum Cleaner AND988 50 Вт Бездротовий пилосос для авто
📋 Технічні характеристики
| Вес | 1 кг |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Высота | 16 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 7.4 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 44 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Обычный |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Сухая |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина | 20 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
ЗАМОВЛЯВ аккум.пилосос , трохи ЗАДОВГА відправка а так все ДОБРЕ , замовлення ОТРИМАВ , даного продавця РЕКОМЕНДУЮ .
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності