
Бездротовий зарядний пристрій 15W, QC2.0/3.0 + кабель Type-C 1.2 м, XO CX022, Чорний / Магнітна зарядка для смартфона
Продавець: GoodChoise
289 ₴412,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 234588106
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий зарядний пристрій 15W, QC2.0/3.0 + кабель Type-C 1.2 м, XO CX022, Чорний / Магнітна зарядка для смартфона». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Длинна кабеля | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 18 Вт |
| Назначение | Для телефона |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип разъема | PD Type C |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Быстрая зарядка | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-06
Переваги
Товару не було в наявності
