
Бездротовий зарядний пристрій з лампою та будильником Smart Light Machine
Продавець: Kanctovar
799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 16238-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротовий зарядний пристрій з лампою та будильником Smart Light Machine». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Smart |
| Высота | 238 мм |
| Длина | 235 мм |
| Количество источников света | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Ширина | 80 мм |
| Материал | ABS+PC |
| Беспроводная зарядка | 10 Вт |
| Версия Bluetooth | V 5.1 |
| Мощность звукового сигнала | 4 Ом 5 Вт |
| Время воспроизведения | 3-6 час |
| Время зарядки | 2-3 часа |
| Дальность передачи | 10 м |
| Аккумулятор | 5 В/1200 мАч |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-10-31





