
Безкаркасні настінні годинники "Зроби сам", 40х40см, MA630 / 3D годинник на стіну / Настінний годинник / Настінний 3Д годинник
Продавець: HUGO
225,16 ₴321,65 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234590967
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Безкаркасні настінні годинники "Зроби сам", 40х40см, MA630 / 3D годинник на стіну / Настінний годинник / Настінний 3Д годинник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 400 мм |
| Высота символов | 400 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Диаметр | 400 мм |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Материал сосуда | Акрил |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Установка часов | Настенная/фасадная |
| Форма | Круглая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Ширина | 400 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-05
Все добре.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності