
Бінокль водонепроникний 70х70 / Бінокль для полювання / Потужний бінокль / Бінокль для спостереження
Продавець: HUGO
585 ₴835,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234570422
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бінокль водонепроникний 70х70 / Бінокль для полювання / Потужний бінокль / Бінокль для спостереження». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Назначение | Общего назначения |
| Тип кратности | Фиксированная |
| Фокусное расстояние | 5000 мм |
| Диаметр объектива | 70 мм |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Вес | 0.88 кг |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-28
Бінокль отримав дуже швидко. Все відповідає як в описі. Продавець молодець.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-27
Не замовляйте тут. Гроші взяли, товар не відправили. Шпхраї
Переваги
Товар не відправили