
Бланк алюмінієвий для точилок Ruixin Apex Sy tools основа для бруска
Продавець: ТехноКот
38 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R-012
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бланк алюмінієвий для точилок Ruixin Apex Sy tools основа для бруска». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Длина | 158 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 4 мм |
| Вес | 40 г |
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Керамика |
| Зернистість | 8000# |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-27
Как обычно,все гуд
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


