
Блендер подрібнювач для кухні RAF R.7009B скляна чаша
Продавець: Kanctovar
999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: R.7009B/208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Блендер подрібнювач для кухні RAF R.7009B скляна чаша». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.45 кг |
| Высота | 230 мм |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал чаши | Стекло |
| Назначение | Бытовое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 2 л |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Серый |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-12-14
Переваги
Швидко відправили2023-06-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




