
Кухонний міні подрібнювач для продуктів, 250мл від USB / Акумуляторний блендер подрібнювач для овочів
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Кухонний міні подрібнювач для продуктів, 250мл від USB / Акумуляторний блендер подрібнювач для овочів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Портативный |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Количество скоростей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Питание | Аккумулятор |
| Объем кувшина | 0.25 л |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вес | 0.188 кг |
💬 Відгуки покупців (5)
Не працює,прийшло поламанеПрислали новий товар,все працює
Замовляла три позиції кухонного приладдя. Одне з них портативний подрібнювач. Він приїхав з тріщинами самої склянки, потертий. Наче їм довго користувались.Дякувати, що він не дорого коштував.Все інше було в гарному стані, працює.Сервіс все ок
Нажаль, надіслали подрібнювач не того кольору, мав бути зелений, а прийшов білий ще й весь в темних потертостях. Сам подрібнювач дуже розхлябаний, ніж майже не тримається, пластик всюди торчить, на трієчку(і то враховуючи низьку ціну) Також не дуже приємно, що магазин не може потурбуватись за упаковку, так що до ціни додайте послугу пакування від пошти. Довга відправка.
Все супер!Швидко і якісно!Дякую!
