
Блок живлення імпульсний 12V, 30A, METAL / Мережевий адаптер живлення із захистом від перевантаження
Продавець: HUGO
665 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234565439
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Блок живлення імпульсний 12V, 30A, METAL / Мережевий адаптер живлення із захистом від перевантаження». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип блока питания | Импульсный |
| Минимальное входное напряжение | 110 В |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Длина | 225 мм |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Дуже давно відправояли. Передзвонили після замовлення, сказали відправка через 3-4 дні. По факту відправили лише через тиждень.
Переваги
Відправляли довше обіцяного