
Боксерський підлоговий мішок на присосках 133–145 см / Боксерська груша на стійці / Стійка для боксу / Підлоговий бокс
Продавець: HUGO
595 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234588016
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Боксерський підлоговий мішок на присосках 133–145 см / Боксерська груша на стійці / Стійка для боксу / Підлоговий бокс». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 145 см |
| Диаметр | 12 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Груша |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Крепление | Присоска |
| Высота стойки | 133-145см |
| Особенность груши | Поглощает звуки ударов, безболезненные удары |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-26
Все гарно. Син та донька задоволені, але була довга доставка. Дякую.