
Брусок точильний двосторонній водяний 240/800 для заточування ножів
Продавець: ТехноКот
375 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DK-08
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брусок точильний двосторонній водяний 240/800 для заточування ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 30 мм |
| Вес | 700 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Зернистість | 8000# |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-28
Задоволений , якісний зручний брусок.
Переваги
Швидко відправили






