
Брусок "White Stone" корекційний коригувальний камінь для очищення і вирівнювання
Продавець: ТехноКот
99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DK-10
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Брусок "White Stone" корекційний коригувальний камінь для очищення і вирівнювання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 25 мм |
| Вес | 100 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Зернистість | 8000# |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


