
Будиночок лежанка для кота і собаки 36x36x36см, до 6кг / Теплий лежак для кота / Ліжко для кота / Будиночок для кішки
Продавець: HUGO
641,76 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234577300
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Будиночок лежанка для кота і собаки 36x36x36см, до 6кг / Теплий лежак для кота / Ліжко для кота / Будиночок для кішки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Домик |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Материал изготовления | Хлопок, Искусственный мех |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-19
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2026-01-14
Переваги
Ввічливий продавець2026-01-02
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-12-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-15

