
Чоловіча сумка барсетка через плече з ручкою Jeep
Продавець: Kanctovar
399 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: Jeep brown/ASIB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Чоловіча сумка барсетка через плече з ручкою Jeep». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jeep |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Экокожа |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Коричневый |
| Количество отделений | 4 |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 19 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (9)
2025-05-26
Супер. Дякую.
2025-02-01
Переваги
Гарне обслуговування2024-10-03
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності2024-04-13
Переваги
Актуальна ціна2023-08-20
Вы что там дальтоникы,
2023-08-08
Швидко зв'язалися і відправили, але не ту модель,що замовляла, обмінювати вже не було часу
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили2023-07-27
2023-07-25
2023-07-02





