
Чоловіча сумка барсетка через плече з ручкою Jeep
Продавець: Velotrend
399 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: Jeep black/ASIB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Чоловіча сумка барсетка через плече з ручкою Jeep». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Jeep |
| Высота | 23 мм |
| Длина | 19 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Экокожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 6 мм |
💬 Відгуки покупців (10)
2026-02-15
Все прийшло в гарному стані дякую 😘 надіюсь що чоловіку с подобається.
2024-08-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-03-29
2023-11-10
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-24
Быстро связались,быстро отправили,сумка неплохая на свои деньги,фабричная,брал на подарок Сервис на высоте!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-25
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-04


