
Чоловіча сумка через плече Fashion «Антизлодій»
Продавець: Velotrend
399 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 0149/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чоловіча сумка через плече Fashion «Антизлодій»». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | YKK |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 160 мм |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Оксфорд |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-28
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець
