
Чоловіча сумка-месенджер Cross Body чорна Чоловіча сумка через плече
Продавець: Kanctovar
259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: НФ-00006885/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чоловіча сумка-месенджер Cross Body чорна Чоловіча сумка через плече». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Cross Body |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Материал | Нейлон |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Черный |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Наружный карман без застежки, 2 основных |
| Количество отделений | 2 |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 134 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Длина ручек | 105 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-12




