
Чоловіча сумка-месенджер Cross Body Чорна 4634
Продавець: Primetorg
230 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6885
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Чоловіча сумка-месенджер Cross Body Чорна 4634». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Cross |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 3 |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-10




