
ДБЖ для роутера 10400мАч (5V/9V/12V), WGP103 / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення для роутера
Незалежний AI-аналіз 13 відгуків покупців для «ДБЖ для роутера 10400мАч (5V/9V/12V), WGP103 / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення для роутера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
ДБЖ для роутера 10400мАч, WGP103 + Міні ліхтарик USB / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення для роутера 18W, 5/9/12V, 1018L (без акумуляторів) / ДБЖ для роутера / UPS для роутера
ШІ 95UPS ДБЖ для роутера ДБЖ DC 5В/9В/12В 18Вт 12000мА DC1018L УПС безперебійник (4*3000мАh)
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
📋 Технічні характеристики
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Световая |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы при полной нагрузке | 360 мин |
| Длина | 116 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Высота | 24 мм |
| Вес | 0.252 кг |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Емкость аккумулятора (мАч) | 10400 |
| Номинальная мощность | 24 Вт |
| Входное напряжение,В | 12 |
| Выходное напряжение | USB 5V 2A, DC 9V 1A, DC 12V 1A |
| Выходной ток, акб | ≤2000 мА, ≤1000 мА, ≤1000 мА |
| Функция Power Bank | Да |
💬 Відгуки покупців (13)
Працює 2 тижні, витримує 7,5 год.
Працює десять днів, все добре, гарний гаджет при відключені світла. Нарікань немає поки що.
Товар не отримав(не було в наявності). Але зателефонували і запропонували альтернативну пропозицію. З більшим об'ємом та нижчою ціною.
Товар з доставкою був оплачений в застосунку, два дня тиші: жодного дзвінка, жодного повідомлення- продавець не звʼязався зовсім. Не рекомендую безвідповідального продавця. Не цінує ні свій час ні час клієнта, товару не має. Створив онлайн накладну, товар на НП не приніс . Будьте обережні
Придбав безперебійний пристрій для роутера.відпрацював рівно 14 днів і в мер .звонив казав на заміну бо є брак.як замовляєш то бігом звонить а як є брак то нахрен треба.
Жахливий досвід. Замовив ДБЖ для роутера, прислали, а він не заряджається. Намагались мене переконати, що то я щось не так роблю. Записав відео в тех підтримку, розказав всі дії, на що мені давали протилежні рекомендації (наприклад, радили вольтаж, який не відповідає інструкції на сайті).Я попросив обміняти це ДБЖ на аналогічне, яке точно працює. Вислав назад, сказали, очікувати. Спитав, чи точно він працює, мені відповіли, що просто я щось не так робив. І попросив тоді перевірити цей товар і сказати, чи він точно працює, і якщо то були помилки з мого боку – вислати його назад.Після цього мені написали, що товар знятий з продажу, і я можу хіба аналогічний подивитись (як швидко все міняється). І аналогічних доступних на сайті не знашов, спитав у підтримки, чи є аналогічні доступні, які вони могли б порадити, бо я не знайшов такий. Сказали, подивитись на сайті (а я де дивився, якщо не знайшов аналогічний, про що і написав?). В результаті сказали, що повернуть гроші.По суті, 2 тижні розмов ні про що.
Больше у этого продавца заказывать небуду!
Прислали не той товар.У упаковці не вистачало комплектації.Довго відправляли