
ДБЖ для роутера 10400mAh / Безперебійник для роутера / Повербанк для роутера
Незалежний AI-аналіз 34 відгуків покупців для «ДБЖ для роутера 10400mAh / Безперебійник для роутера / Повербанк для роутера». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
ДБЖ для роутера 10400мАч (5V/9V/12V), WGP103 / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення для роутера

ДБЖ для роутера 10400мАч, WGP103 + Міні ліхтарик USB / Mini UPS для роутера / Джерело безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення для роутера 18W, 5/9/12V, 1018L (без акумуляторів) / ДБЖ для роутера / UPS для роутера
ШІ 95UPS ДБЖ для роутера ДБЖ DC 5В/9В/12В 18Вт 12000мА DC1018L УПС безперебійник (4*3000мАh)
📋 Технічні характеристики
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Индикация | Световая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Ток заряда | 0.5 А |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Время работы при полной нагрузке | 420 мин |
| Длина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Высота | 34 мм |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Емкость аккумулятора (мАч) | 10400 |
| Частота тока | 60 |
💬 Відгуки покупців (34)
Товар відвантажили швидко. Шнури в комплекті. Підключив роутер та обладнання. При довгих відключеннях заряду хватає на 8 годин. Заряджається за 1 годину. Покупкою задоволений на всі 100%. Дякую магазину
Товаром задоволений, тримає до 7 годин, дякую.
Безперебійне отримали дуже швидко.роботою і якістю задоволені.Тепер маємо інтернет навіть коли вимикають світло
Все добре
Прилад працює добре, тільки погано те,що довелося додатково купувати в іншого продавця другий кабель для з'єднання з роутером. Відео розпаковки в описі показало два кабелі. Хто буде купувати, будьте уважними.
2 дні очікував а товар не відправили
Не можу рекомендувати , відправили, а потім скасували замовлення
Не хватало одного провідка. Перевіряйте товар при отриманні
В комплекті немає 1 кабеля