
Декоративна вітряна скульптура у вигляді вітряка, 30см / Садова вертушка, що обертається / Садовий декор
Продавець: HUGO
389,2 ₴556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234578582
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Декоративна вітряна скульптура у вигляді вітряка, 30см / Садова вертушка, що обертається / Садовий декор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тематика изделия | Абстракция |
| Материал | Металл |
| Диаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 955 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-28
Переваги
Гарне обслуговування