
Декоративний LED світильник Crystal light, з пультом ДК / Настільна бездротова лампа кришталева
Продавець: HUGO
235,12 ₴335,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234566629
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Декоративний LED світильник Crystal light, з пультом ДК / Настільна бездротова лампа кришталева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | акрил |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Высота | 245 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Теплый, белый, желтый |
| Тип зарядки | от USB |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-13
Замовив лампу , через два дні вже не працює(
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-22
Переваги
Товар не відправили
