
Декоративний настільний фонтан з USB-підсвічуванням, 21.5x14x13 см / Каскадний водоспад на стіл
Продавець: HUGO
475,1 ₴678,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234581914
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Декоративний настільний фонтан з USB-підсвічуванням, 21.5x14x13 см / Каскадний водоспад на стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Интерьерный элемент | Каскадный водопад |
| Вариант установки | На стол |
| Высота | 215 мм |
| Декоративная подсветка | есть |
| Длина | 130 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Тип питания | USB-порт компьютера |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-17