
Декоративний настільний водоспад з LED-підсвічуванням, живлення від USB / Декоративний водоспад на стіл
Продавець: HUGO
415 ₴592,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234581907
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Декоративний настільний водоспад з LED-підсвічуванням, живлення від USB / Декоративний водоспад на стіл». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Интерьерный элемент | Каскадный водопад |
| Вариант установки | На стол |
| Вид фонтана | Настольный |
| Высота | 170 мм |
| Декоративная подсветка | есть |
| Длина | 90 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | USB-порт компьютера |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-11
Товар хороший,але відправка дуже довга
Переваги
Відправляли довше обіцяного