
Декоративний свічник Сяйво 9,5×9,5×25 см / Підсвічник-ліхтар / Залізний свічник / Класичний підсвічник
Продавець: HUGO
369 ₴527,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234583554
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Декоративний свічник Сяйво 9,5×9,5×25 см / Підсвічник-ліхтар / Залізний свічник / Класичний підсвічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес подсвечника | 500 г |
| Высота подсвечника | 250 мм |
| Глубина подсвечника | 95 мм |
| Цвет | Бронзовый |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Материал изготовления | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | пеньковая свеча, чайная свеча |
| Ширина подсвечника | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Задоволений покупкою
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності