
Дорожня косметичка з дзеркалом та LED-підсвічуванням, 20,5х14x5,5см, біла / Органайзер для косметики / Косметичка-органайзер
Продавець: HUGO
455,75 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458917001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня косметичка з дзеркалом та LED-підсвічуванням, 20,5х14x5,5см, біла / Органайзер для косметики / Косметичка-органайзер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Дорожня косметичка з LED дзеркалом (26х23х11см), Білий / Органайзер валіза для косметики

Дорожня косметичка з LED дзеркалом (26х23х11см), Рожева / Органайзер валіза для косметики

Дорожня косметичка з LED дзеркалом (26х23х11см), Рожева / Органайзер валіза для косметики

Дорожня косметичка з LED дзеркалом (26х23х11см), Чорна / Органайзер валіза для косметики
📋 Технічні характеристики
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Зеркало в комплекте | Да |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-22
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили