
Дорожня сумка органайзер для дрібниць та аксесуарів Travel Digital Pouch Водонепроникна сумка
Продавець: Kanctovar
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TDP100/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня сумка органайзер для дрібниць та аксесуарів Travel Digital Pouch Водонепроникна сумка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Сумка |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Высота | 18 см |
| Ширина | 24 см |
| Глубина | 10 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-12
дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




