
Дорожня сумка органайзер для зберігання документів 37х10,5х27 см, з кодовим замком, Home Cleaning, Чорна
Продавець: HUGO
245,24 ₴350,35 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності850 замовлень
Артикул: 234568983
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дорожня сумка органайзер для зберігання документів 37х10,5х27 см, з кодовим замком, Home Cleaning, Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Сумка дорожная |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Малый |
| Материал | Текстиль |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Высота | 37 см |
| Ширина | 27 см |
| Глубина | 10.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Попереднє замовлення не відповідало опису та було з дефектом. Продавець, у якості вибачень, надав промокод на наступну покупку. Я оформила замовлення, застосувала знижку. Приходить мені сповіщення від пошти, що моя посилка прибула і я маю оплатити всю суму 😳 Продавець абсолютно несерйозний і безвідповідальний 🤡
Переваги
Ціна вище заявленої
