
Дротова машинка для стрижки волосся Gemei GM-813
Продавець: Kanctovar
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6014/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дротова машинка для стрижки волосся Gemei GM-813». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна машинка для стрижки VGR V-652 Бездротова машинка для стрижки волосся

Машинка триммер для стрижки волосся 8 в 1 універсальна VGR V-172 Pro / Бездротова машинка для волосся

Бездротова машинка для стрижки дітей 3в1, 5Вт, VGR V-151 / Дитячий триммер з функцією збору волосся

Професійний триммер для стрижки волосся NG-HT001 / Бездротова машинка для стрижки волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Gemei |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Вес | 0.4 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-27
Все добре Бистро



