
Професійна машинка для стрижки VGR V-652 Бездротова машинка для стрижки волосся
Продавець: Kanctovar
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 14727/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна машинка для стрижки VGR V-652 Бездротова машинка для стрижки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна машинка для стрижки домашніх тварин ZooFari DC 38 / Машинка для грумінгу

Тример універсальний 6в1, KM-5900 / Професійна машинка для стрижки волосся / Акумуляторна електробритва

Професійна машинка для стрижки волосся MS 3302 з 4 насадками / Чоловічий тример для стрижки волосся

Професійна машинка для стрижки GEEMY-8018 Водонепроникний чоловічий триммер для волосся
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 4 |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Насадка для филировки | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Вес | 0.293 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


