
Духовка електрична ATLANFA AT-7748, 48л, 2500Вт / Електродуховка / Електрична піч
Продавець: HUGO
3 207 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234589200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Духовка електрична ATLANFA AT-7748, 48л, 2500Вт / Електродуховка / Електрична піч». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Индикатор работы | Да |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество режимов приготовления | 10 |
| Максимальная мощность печи | 2500 Вт |
| Максимальная температура нагрева | 250 град. |
| Объем | 48 л |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 580 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25