
Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний
Продавець: Kanctovar
1 249 ₴1 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 64144
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Двомісний надувний матрац велюровий 203 x 183 x 23 см без насоса з підголівником Intex 64144 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 293 кг |
| Состояние | Новое |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Высота | 230 мм |
| Вес | 5.87 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Подушка-подголовник | Да |
| Ремонтный комплект | Да |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-07-13
Швидко, якісно. Нам сподобалось
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




