
Двомісний надувний матрац з флокованим покриттям, подушками та насосом 152х203х25см Intex Синій
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 64765-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двомісний надувний матрац з флокованим покриттям, подушками та насосом 152х203х25см Intex Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Цвет | Синий |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Комплектация насосом | Да |
| Тип насоса | Механический ручной |
| Максимально допустимая нагрузка | 273 кг |
| Состояние | Новое |
| Наличие насоса | Входит в комплект |
| Материал | ПВХ |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Тип | Надувная кровать |
| Флокированное покрытие | Да |
| Комплектация | С подушкой |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 4 кг |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Надувная подушка | 2 шт |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-24
Переваги
Актуальна ціна




