
Двоспальний надувний диван-трансформер для дому та дачі 75054 Bestway 188 x 152 x 64 см Чорний
Продавець: Kanctovar
1 815 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 75054
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Двоспальний надувний диван-трансформер для дому та дачі 75054 Bestway 188 x 152 x 64 см Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимально допустимая нагрузка | 295 кг |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1800 мм |
| Высота | 540 мм |
| Вес | 5.5 кг |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Материал | ПВХ |
| Тип | Надувной диван |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Наличие насоса | Приобретается отдельно |
| Раскладное спальное место | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



