
Двоспальний надувний диван-трансформер для дому та дачі Intex 66552 Pull-Out Sofa 203 x 224 x 66 см сірий
Продавець: Kanctovar
3 349 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 66552
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Двоспальний надувний диван-трансформер для дому та дачі Intex 66552 Pull-Out Sofa 203 x 224 x 66 см сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 300 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал | ПВХ |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип | Надувной диван |
| Флокированное покрытие | Да |
| Ширина | 224 мм |
| Высота | 66 мм |
| Вес | 8.9 кг |
| Подушка-подголовник | Нет |
| Заплатка-самоклейка | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-02
2023-06-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



