
Диспенсер для мийного засобу з підставкою 320мл / Дозатор для мийного засобу / Органайзер для мийки
Продавець: HUGO
379,04 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234569752
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Диспенсер для мийного засобу з підставкою 320мл / Дозатор для мийного засобу / Органайзер для мийки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Цвет | Серебристый |
| Объем | 320 мл |
| Материал | Пластик |
| Назначение диспенсера | Для моющего средства |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Поверхность | Глянцевая |
| Тип диспенсера | Настольный |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 18.8 мм |
| Ширина | 12.8 мм |
| Глубина | 18 см |
| Материал изготовления | Пластик |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-07
Виглядає як і на картинці, але наліпки не можна зняти зовсім..... зіпсований вигляд підставок виходить, розумію що це не продавець винний, але......пишу як є
2026-01-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності