
Диспенсер для сипучих продуктів, 6 відділень / Кухонний органайзер із дозатором для сухих сипучих продуктів
Продавець: HUGO
319,2 ₴456 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності420 замовлень
Артикул: 234566929
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Диспенсер для сипучих продуктів, 6 відділень / Кухонний органайзер із дозатором для сухих сипучих продуктів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Применение | Для сыпучих продуктов |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Диаметр | 144 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-14
Втюхали відпарювач, який не працює. Довелося відправляти назад всю посилку. Диспенсери нормальні, але все було в одній посилці.Втюхали відпарювач, який не працює. Довелося відправляти назад всю посилку. Диспенсери нормальні, але все було в одній посилці. Змарнілий час на походи до пошти.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-04
Вже 4доби як зробила замовлення.Статус - комплектується.Хочеться швидше.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили
