
Дитяча інтерактивна іграшка смарт Цуценя зі звуковими та світловими ефектами K36
Продавець: Kanctovar
2 599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: K36
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяча інтерактивна іграшка смарт Цуценя зі звуковими та світловими ефектами K36». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитяча інтерактивна іграшка Робот-собака Тоббі зі звуковими та світловими ефектами K27

Літаюча фея лялька c підсвічуванням, від USB, DIY 8018, Блакитний / Дитяча інтерактивна іграшка / Чарівна лялька запускалка

Літаючий вертоліт Induction Aircraft із сенсорним керуванням, Блакитний / Дитяча інтерактивна іграшка вертоліт

Скарбничка сейф дитяча інтерактивна іграшка Кіт Сірий із кодовим замком Cartoon CAT YU227
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 20 см |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 26 см |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Щенок |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 18 см |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| Языки | Русский |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-13
Замовляв собаку - робота за 2600, працює наче нормально, але, замала ємність акумулятора, функціонал такий же як у робота за 1500 грн. Хотів узяти для дитини найкращу іграшку, а по факту тільки заплатив дорожче. Вцілому матеріал пластика хороший, все працює, можна керувати по блютузу через застосунок на андроїді або айфоні. Дитина щаслива, і це головне



